.

.

"In harmonija" rankų darbo smilkalai

8,50 €
Su mokesčiais
Kiekis
Sandėlyje

Trumpas aprašymas

Natūralūs rankų darbo smilkalai.

Graikų daktaras Galenas aprašydamas vaistažolių poveikį, naudojo terminus “karštas” ir “šaltas”, “sausas” ir “drėgnas”. Norint atkurti pusiausvyrą tarp In ir Jang energijos polių, reikėjo derinti atitinkamas vaistažoles, kurioms būdingos In arba Jang savybės.

Šiuose rankų darbo smilkaluose mes pasitelkiame žinias ir intuiciją, kad sukurtume smilkalus, kurie padėtų balansuoti In energiją. Taip pat nurimti, atsipalaiduoti, pajausti žaismingumą, įkvėpimą ir žingsnis po žingsnio įsileisti į savo širdį meilę, taiką ir harmoniją.

Santalmedis

Santalmedis padeda nukreipti seksualinę energiją dvasiniams tikslams pasiekti, o medituojantys jogai įsitikinę, kad santalmedžio aromatas padeda nuraminti protą ir susijungti su savo aukštesniuoju “aš”.

Pagal kinų mediciną, šaldomasis, vėsinamasis sandalmedžio poveikis pasitelkiamas nervų sistemai subalansuoti.

Ajurvedoje, dvasinėje plotmėje santalmedžiui priskiriama galia padėti atsikratyti baimių ir atsiduoti dieviškajai valiai.

Ylang Ylang

Kinų medicina kvapiajai kanangai priskiria vėsinamąjį In poveikį. Ši savybė gali būti panaudota širdies ligoms gydyti ir lytiniams sutrikimams šalinti. Mažina stresą, susierzinimą.

Ajurveda dėl vėsinamojo ir drėkinamojo Ylang Ylang poveikio naudoja jį kaip organizmą harmonizuojantį preparatą, atkuriantį pusiausvyrą, išsklaidantį baimes, pyktį, suteikiantį pasitikėjimo savo jėgomis. Kvapioji kananga moterims sugrąžina švelnumą, harmonizuoja imuninę sistemą, šalina įtampą, spazmus, negatyvias emocijas ir galvos skausmus.

Rožės

Nuo seno didžiosiose pasaulio religijose ir civilizacijose rožė buvo siejama su meilės simboliu. Tai buvo labiausiai garbinama gėlė senovės Egipte, siejama su deive Izide. Graikų mitologijoje tai buvo meilės ir grožio deivės Afroditės gėlė. Legendos pasakoja, kad Afroditė buvo šios gėlės kūrėja, kuomet rožės pražydo iš šios deivės ašarų. Viduramžių Prancūzijoje ši gėlė tapo moteriškumo simboliu.

Kinų medicina naudoja rožę kaip vėsinamąją priemonę, reikalingą Jang pertekliui sumažinti ir subalansuoti organizmą.

Ajurveda rožes naudoja gydyti ligoms, siejamoms su ugnies elementu. Rožė, kuriai būdingas slopinamasis ir drėkinamasis poveikis, padeda gydyti uždegimus.

Pelargonijos

Kinų medicina pelargonijoms priskiria In būdingą šaldomąjį, drėkinamąjį poveikį, kuris atstovauja vandens ir žemes elementams. Jis gali būti pasitelkiamas sudirgusiai nervų sistemai nuraminti.

Pagal Ajurvedą, šaldomasis, drėkinamasis pelargonijų poveikis harmonizuoja poelgius, stiprina nervų sistemą.

(Informacinis šaltinis : J. Kukenienė „Aromaterapijos kerai“)

 

Sudėtis:  santalmedis, rožės, frankincensas, gintaras, bičių pikis, makko milteliai. Pelargonijų ir Ylang Ylang eteriniai aliejai.

 

Vienoje pakuotėje – 10 vnt. smilkalų.

003
20 Prekės

Specifinės nuorodos:

Nauja prekė

10 PANAŠIŲ PRODUKTŲ