.

.

"Linkėjimai nuo bičių" rankų darbo smilkalai

8,50 €
Su mokesčiais
Kiekis
Sandėlyje

Trumpas aprašymas

Natūralūs rankų darbo smilkalai.

Šiuose smilkaluose esantis bičių pikis – tai natūrali gamtos ir bičių dovana, kuri valo visą aplinką, padeda esant peršalimo ligoms, skleidžia šiltą, sodrų, medumi dvelkiantį aromatą.

Bitės buvo laikomos šventomis, dievų darbininkėmis. Nepaprastai gerbdami bites, žmonės vengdavo jų akivaizdoje bartis, keiktis, ginčytis bei nepadoriai elgtis. Vyrai prie bičių nusiimdavo kepures. Taigi bitėms buvo teikiama tokia pat pagarba, kaip ir jų deivei Austėjai.

Austėjos šventė buvo švenčiama rugpjūčio viduryje. Tuo metu buvo garbinami žolynai iš kurių bitės neša medų, kopiamas bičių medus ir aukojamas deivei Austėjai. Šventės, krikščionių priskirtos Dievo motinai Marijai, metu, rugpjūčio 15 d., taip pat buvo šventinami žolynai, turėję nepaprastą gydomąją ir apsaugojančią nuo blogų dvasių galią. (Iš P.Dundulienės knygos “Pagonybė Lietuvoje”, 1989 m.)

Taip pat vienas iš itin svarbių šių smilkalų ingredientų yra Lietuvos auksu vadinamas gintaras. Jis buvo smilkomas nuo pagonybės laikų. Mūsų protėviai gintarą smilkydavo ir religinėms apeigoms, ir organizmo gydymui. Manoma, kad smilkomas gintaras dezinfekuoja, mažina nuovargį, balansuoja nervų sistemą, padeda susikaupti.

Kedras šiuose smilkaluose teikia ramybės, padeda nuvyti slogias mintis, praskaidrinti nuotaiką. Iš semitų kalbos kedras reiškia “dvasinę galią”. Tai kantrybės ir išvermės simbolis. Šis medis simbolizuoja tvirtą tikėjimą ir nuo seno naudotas šventyklose.

 

Sudėtis: bičių pikis, gintaras, kedras, mira, frankincensas, palo santo, makko milteliai.

 

Vienoje pakuotėje – 10 vnt. smilkalų.

002
20 Prekės

Specifinės nuorodos:

Nauja prekė

10 PANAŠIŲ PRODUKTŲ