.

.

"Meditacija" rankų darbo smilkalai

8,50 €
Su mokesčiais
Kiekis
Sandėlyje

Trumpas aprašymas

Natūralūs rankų darbo smilkalai

Šių smilkalų pagrindinė sudėtis yra šilumą ir jaukumą kurianti benzoino derva. Pagal kinų medicinos atstovus, benzoino derva tinka nervų sistemai stiprinti, kai žmogus gyvena nuolatos įsitempęs ir jo protas pervargęs. Teigiama, kad benzoinas sklaido liūdesį, padeda atgauti pasitikėjimą savimi, mažina nuovargį, padeda susigrąžinti dvasinę ramybę tiems, kas jaučiasi palūžę ir vieniši. Budistų ir hinduistų šventyklose benzoinas smilkomas kaip smilkalai, padedantys susitelkti meditacijai.

Frankincenso (bosvelijų sakų) dervos aromatas buvo laikomas vertas dievų ir buvo aukotas senovės šventyklose dievų garbei. Bosvelija padeda subalansuoti organizmą, nuveja nemigą, turi šildomųjų ir gaivinamųjų jang savybių. Padeda nurimti, sutvarkyti mintis, pakelia nuotaiką. Raminamai veikia žmones, kuriuos persekioja kankinantys prisiminimai.

Gintaras buvo vadinamas saulės akmeniu ir deginamas vietoj smilkalų. Lietuvos pajūryje gintaras buvo naudojamas nuo neatmenamų laikų: juo puošėsi, gydėsi, naudojo šventajai ugniai sukurti, nešiojo kaip talismaną. Jis buvo moteriškos laimės ir taikos bei visokeriopos sveikatos, šeimos simboliu.

Teigiama, kad levanda pasižymi stipria in energija, ji veikia šaldančiai, atpalaiduojančiai, padeda esant nuovargiui, slopina pyktį, apvalo ir ramina dvasią.

“Meditacija” – tai žolelių ir šventųjų dervų derinys, kuris itin tinka veikloms, kurioms reikalingas ramus protas, atsipalaidavimas, bet kartu ir susitelkimas. “Meditacija” smilkalai tinka, kai norima apmąstyti svarbius dalykus ir priimti svarbius pasirinkimus.

Vienoje pakuotėje -10 vnt. smilkalų.

Naudotos literatūros sąrašas:
Jūratė Kukenienė. Aromaterapijos kerai, 2020
Audronė Ilgevičienė. Gintaras, 2009

001
20 Prekės

Specifinės nuorodos:

Nauja prekė

10 PANAŠIŲ PRODUKTŲ