.

.

Rinkinys "Anti-age light"

105,08 €
Su mokesčiais
Kiekis
Sandėlyje

Trumpas aprašymas

Naujųjų metų dovana brandžiai odai, kuri mėgsta lengvą tekstūrą, arba šiek tiek vyresniai nei 30 metų odai.

Lengviausi ir subtiliausi fluidai ir nesvarus hialurono paakių gelis palaikys ir prailgins odos jaunystę. Dieniniai ir naktiniai fluidai sumažina ankstyvus senėjimo požymius, putlina ir prisotina odą drėgme. Hialurono paakių gelis pasirūpins subtilia paakių oda - suteiks jai reikiamą drėgmę ir rūpestingai prižiūrės.

Atminkite, kad hialurono serumus tepame ant drėgnos odos;)

 

Jauninamasis kremas-fluidas jautriai odai Nr. 22, 50ml

Lengvas kremas-fluidas nuo priešlaikinio senėjimo požymių pasireiškimo, skirtas jautriai odai. Sudėtyje yra vertingų lengvai pasisavinamų aliejų, fitoceramidų ir augalinių drėkinamųjų ingredientų, kurie maksimaliai apsaugo ir palaiko odos fiziologines funkcijas. Jakono šaknų prebiotikai padeda sustiprinti odos imunitetą. Anti-age aktyviųjų medžiagų ir antioksidantų kompleksas skatina giliųjų odos struktūrų atsigavimą ir neleidžia susidaryti raukšlėms. Tobulai tinka vietoj makiažo pagrindo.

 

Naktinis kremas-fluidas Nr. 28 raukšlių prevencijai ir korekcijai, 50ml

Lengvas naktinis kremas-fluidas su senėjimo procesus stabdančiu poveikiu. Skirtas mišriai ir riebiai brandžiai odai prižiūrėti. Subalansuotas vertingų kanapių, čaulmugros, šaltalankių ir erškėčio aliejų kompleksas spartina odos funkcijų atsinaujinimą. Jakono šaknų priebiotikai stiprina odos imunitetą. Patentuoti aktyvai su kliniškai įrodytomis Anti-age ir antioksidacinėmis savybėmis skatina naktinį ląstelių atsinaujinimo ciklą ir suteikia visapusišką jauninamąjį efektą.

 

Hialurono rūgšties gelis-serumas akims Nr. 71 raukšlių korekcija ir drėkinimas, 20ml

Gelinis serumas švelniai vokų odai atgaivinti ir apsaugoti nuo priešlaikinio senėjimo. Mažos molekulinės masės hialurono rūgšties ir senėjimą lėtinančių medžiagų kompleksas atgamina kolageno karkasą, mažina raukšlių gylį. Skatina hialurono rūgšties sintezę. Antioksidantų kompleksas neutralizuoja laisvuosius radikalus, padidina atsparumą miesto smogui, apsaugo nuo priešlaikinio odos senėjimo.

 

2 Prekės

Specifinės nuorodos:

Nauja prekė

10 PANAŠIŲ PRODUKTŲ