.

.

Rinkinys "odos jaunystė"

138,76 €
Su mokesčiais
Kiekis
Sandėlyje

Trumpas aprašymas

Padovanokite sau, draugei ar mamai geriausius ir efektyviausius SATIVA produktus jaunatviškai odai.

Naktiniai ir dieniniai serumai sumažins raukšlių gylį ir sutvirtins veido ovalą, sumažins odos jautrumą, stangrins ir drėkins ją. Perkamisias paakių kremas stangrins viršutinį voką, sumažins patinimus ir raukšles, šviesins paakių patamsėjimus ir padarys išvaizdą skaistesnę bei  atviresnę.

 

Dieninis veido serumas jauninamasis Nr. 77 kompleksinis drėkinimas, 20ml

Koncentruotas dieninis serumas kompleksinei su amžiumi susijusių pokyčių korekcijai. Jis turi sisteminį poveikį, kurio tikslas - slopinti odos senėjimo procesą. Sudaro subalansuotas naujausių veikliųjų medžiagų derinys, optimaliai pritaikytas prie fiziologinių brandžios odos poreikių. Pagrindinis poveikis nukreiptas į odos drėkinimo stiprinimą ir odos apsaugių funkcijų palaikymą. Daugiau informacijos lankstinuke pakuotės viduje.

 

Jauninamasis naktinis veido serumas №88 kompleksinis maitinimas, 30ml

Koncentruotas naktinis serumas, skirtas su amžiumi susijusių pokyčių kompleksinei korekcijai. Pasižymi sisteminiu poveikiu, kurio tikslas yra slopinti odos senėjimo procesą. Jį sudaro subalansuotas naujausių veikliųjų medžiagų derinys, tobulai pritaikytas brandžios odos fiziologiniam poreikiui. Pagrindinė priemonės paskirtis yra intensyvi mityba ir odos atkūrimo procesų skatinimas. Daugiau informacijos lankstinuke pakuotės viduje.

 

Kompleksinis kremas paakių odai №17, 30ml

Švelnus lengvai įsigeriantis kremas specialiai sukurtas odai aplink akis. Reguliarus priemonės naudojimas leidžia išspręsti daugumą specifinių šios srities problemų. Naujausias patentuotas ekstraktų kompleksas padeda atsikratyti amžiaus dėmių ir tamsių paakių. Augaliniai aliejai prisideda prie efektyvios odos mitybos, o hialurono rūgštis kovoja su raukšlėmis ir stangrina ploną vokų odą.

 

Galiojimo laikas: 12 mėn.

 

2 Prekės

Specifinės nuorodos:

Nauja prekė

10 PANAŠIŲ PRODUKTŲ