.

.

Rinkinys Dovana BA7

30,00 €
Su mokesčiais
Kiekis
Išparduota


Trumpas aprašymas

Dovanų rinkinį sudaro:

dovanų maišelis su auksiniu kaspinu;

putojančios, 100% natūralios vynuogių sultys. Be alkoholio, be pridėtinio cukraus, konservantų, dažiklių;

Santomiele - delikatesas “Scugnizzi” Dottato rūšies figos, padengtos kakava, su cinamonu, šokoladu ir romu;

tuno užtepėle su Sicilios apelsinais;

krekeriai su juodaisiais pipirais ir žiupsneliu jūros druskos.

 

***Putojančios, 100% natūralios vynuogių sultys. Be alkoholio, be pridėtinio cukraus, konservantų, dažiklių. Neskiestos vandeniu. Anglies dioksidas iš natūralių fermentacijos procesų. Vynuogių veislės: Trebbiano ir Malvasia. Talpa: 750 ml.

***Santomiele - delikatesas “Scugnizzi” Dottato rūšies figos, padengtos kakava, su cinamonu, šokoladu ir romu. Sudėtyje 70 proc. kakavos. Svoris 50 g.

”Santomiele” meistrai yra įsikūrę Prignano Cilento, mažame kaime, apsuptame Cilento parko žalumos. Čia, sklindant magiškiems prieskonių ir uogienių kvapams, naudojant senovinius receptus ir aukščiausios kokybės ingredientus lėtai gimsta “Santomiele” produktai. “Santomiele” savo kūriniais kalba apie teritorijos tobulumą ir apie mažus joje gimstančius gamtos stebuklus.

 

Gamintojas siekia ne tik auginti figas, bet perdirbant jas siekti tobulo produkto ir taip sukurti vieną prabangiausių prekės ženklų nišiniame maisto sektoriuje. Ištikimi stiliaus paieškoms “Santomiele” meistrai kaskart kuria naujus produktus, kad galėtų stebinti, gundyti ir švęsti mitais apipintą žemę.

 

***Tuno užtepėlė su Sicilijos apelsinais.  Nuo 1929 m. Drago Sebastiano kompanija gamina žuvų produktus pagal senąsias Sicilijos tradicijas, su pagarba jūrai ir rūšių išsaugojimui. Visa žuvis apdirbama rankiniu būdu, nenaudojant jokių cheminių priedų. Šiame produkte tobulai dera tunas su geriausiais Sicilijos apelsinais. Sudėtyje nėra jokių skonio stipriklių, nei krakmolo. Produktas paruoštas naudoti: puikiai tinka kaip užtepėlė ant skrudintos duonos, taip pat kartu su pirmaisiais ar antraisiais patiekalais. 130 g. 

***Krekeriai su juodaisiais pipirais ir žiupsneliu jūros druskos.75g

 

Specifinės nuorodos:

Nauja prekė

10 PANAŠIŲ PRODUKTŲ