.

.

Figos, padengtos kakava, su cinamonu, šokoladu ir romu

12,00 €
Su mokesčiais
Kiekis
Išparduota


Trumpas aprašymas

Santomiele - delikatesas “Scugnizzi” Dottato rūšies figos, padengtos kakava, su cinamonu, šokoladu ir romu. Sudėtyje 70 proc. kakavos.

Santomiele - delikatesas “Scugnizzi” Dottato rūšies figos, padengtos kakava, su cinamonu, šokoladu ir romu. Sudėtyje 70 proc. kakavos. Svoris 50 g.

”Santomiele” meistrai yra įsikūrę Prignano Cilento, mažame kaime, apsuptame Cilento parko žalumos. Čia, sklindant magiškiems prieskonių ir uogienių kvapams, naudojant senovinius receptus ir aukščiausios kokybės ingredientus lėtai gimsta “Santomiele” produktai. “Santomiele” savo kūriniais kalba apie teritorijos tobulumą ir apie mažus joje gimstančius gamtos stebuklus.

“Santomiele” produktų yra labai ribotas kiekis, nes naudojami tik sezoniniai ir sudėtingai gaunami ingredientai. Naudojamos mažos Dottato veislės figos, pasižyminčios ypatinga verte, pilnu kūnu ir saldumu.

Kurdami produktus “Santomiele” meistrai kokybę ir tradicijas apjungia su kūrybiškumu ir vaizduote. Pirmiausia yra kruopščiai atrenkama aukščiausios kokybės žaliava. Kai kuriuose receptuose kiekviena figa yra nulupama rankomis ir tada lėtai apkepinama orkaitėje. Jokios skubos. Taip, kaip seniau dirbo tėvai ir seneliai, figos džiovinamos po Cilento saule - pagal tradicijas, perduodamas iš kartos į kartą. Tai garantuoja pačią aukščiausią kokybę ir su niekuo nesupainiojamus skonio pojūčius. 

Gamintojas siekia ne tik auginti figas, bet perdirbant jas siekti tobulo produkto ir taip sukurti vieną prabangiausių prekės ženklų nišiniame maisto sektoriuje. Ištikimi stiliaus paieškoms “Santomiele” meistrai kaskart kuria naujus produktus, kad galėtų stebinti, gundyti ir švęsti mitais apipintą žemę.

 

Specifinės nuorodos:

Nauja prekė

10 PANAŠIŲ PRODUKTŲ