.

.

Natūralių eterinių aliejų rinkinys VAIKAMS - Aromasmile

25,00 €
Su mokesčiais
Kiekis
Sandėlyje

Trumpas aprašymas

Eteriniai aliejai vaikams - atgaiva mažojo žmogučio kūnui ir protui.

Peršalus, nusilpus ar pavargus nuo didžiulio mokslų krūvio.

Rinkinį sudaro: kėnio, paprastosios pušies ir levandos natūralūs eteriniai aliejai.

 Dėl savo poveikio išlaikyti minčių skaidrumą, padėti susikaupti prieš protinį darbą bei atsipalaiduoti nuo jo keliamo streso natūralus kėnio eterinis aliejus labiausiai tiks daug protaujantiems, mąstantiems, kuriantiems vaikams. Aromatas palengvins siautulingų mažylių kelią į harmoniją, ramybę, leis atsipalaiduoti ir pailsėti.

LAPIUKAS PUŠYNĖLYJE – šis natūralus paprastosios pušies eterinis aliejus – atgaiva mažojo žmogučio kūnui ir protui. Jis ypač pasitarnaus, jei vaikas pavargęs nuo didžiulio mokslų krūvio, sunkiai sukaupia dėmesį, jaučiasi nervingas. Viena iš geriausių pušų eterinio aliejaus savybių – koncentracijos gerinimas, tad mažiesiems moksleiviams ir išdykėliams jis gali tapti pirmąja pagalbos priemone susidūrus su mokymosi sunkumais.

Vaiko lovytė sujaukta, pataliukai išspardyti, susukti, o pats mažylis neišsimiegojęs ir irzlus? Gamta siūlo pagalbą nerimastingumo iškamuotiems mažiesiems! Levandų kvapas padeda nusiraminti ir grąžina prarastą miego kokybę. Pasklidęs po kambarį levandos dvelksmas atpalaiduoja protą nuo nesėkmingų dienos įvykių bei stresinių situacijų, suteikdamas lengvumo pojūtį kūnui ir padėdamas sugauti spalvingą svajonių sapną.

10 Prekės

Specifinės nuorodos:

Nauja prekė

10 PANAŠIŲ PRODUKTŲ