.

.

Natūralių eterinių aliejų rinkinys VAIKAMS - Aromasmile

22,00 €
Su mokesčiais
Kiekis
Sandėlyje

Trumpas aprašymas

Eteriniai aliejai vaikams - atgaiva mažojo žmogučio kūnui ir protui.

Peršalus, nusilpus ar pavargus nuo didžiulio mokslų krūvio.

Rinkinį sudaro: arbatmedžio, citrinos ir čiobrelio natūralūs eteriniai aliejai.

Jei pastebėjote, kad Jūsų mažylis tapo vangus, o dar ir žinote, kad jis patiria fiziškai bei protiškai varginančius procesus: mokslus, stresą, užsiima daugybe veiklų, natūralaus čiobrelio eterinio aliejaus pasirinkimas gali tapti išsigelbėjimu. Mat čiobrelio kvapas pasižymi tonizuojančiomis savybėmis bei šalina negatyviai veikiantį nuovargį. Vos keli lašeliai gali išvargusį lapiuką paversti tikru energijos užtaisu!

Kartais ir mažyliams sunku atsipalaiduoti bei nurimti, jie tampa suirzę, kažkuo nepatenkinti. „Linksmasis citriniukas“ – lašelis gamtos energijos bei atgaivos vaikučio nuotaikai pakelti. Gaivus kvapas padės išvaikyti nerimastingumą bei sukurs vėsos ir gaivos pojūtį. Jei mažyliui sunku susikaupti, bičiulis Citriniukas pagelbės! Atsikračius nerimu bei nervingumu, daug lengviau imtis rimtų vaikiškų reikalų!

RAMYBĖS DEBESĖLIS – Įtemptas protinis darbas bei stresinės situacijos – ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų kasdienybė. Suteikti mažiesiems lengvumo pojūtį, išvaduoti juos iš streso pančių bei padėti atsipalaiduoti galima paprastais ir natūraliais būdais. Nevaldomos neigiamos emocijos paverčia vaikus mažais pabaisiukais: piktais, nervingais, verksmingais; jie tarsi sukaustyti ir net pradeda jausti fizinius negalavimus. Natūralaus arbatmedžio eterinio aliejaus kvapas – vienas iš veiksmingiausių būdų grąžinti ramybę ir gerą savijautą mažiesiems, o kartu ir visai šeimai.

5 Prekės

Specifinės nuorodos:

Nauja prekė

10 PANAŠIŲ PRODUKTŲ