.

.

Eterinių aliejų difuzorius | FANTAZIJA - Aromasmile

37,99 €
Su mokesčiais
Kiekis
Sandėlyje

Trumpas aprašymas

Ultragarsinis eterinių aliejų garintuvas (difuzorius) „FANTAZIJA“ –  šviesiai  rudas, 7 apšvietimo spalvos, 500 ml.
Sukurkite komfortą ir malonią atmosferą bet kurioje patalpoje ar studijoje naudodami garintuvą (difuzorių).
Garintuvas pasižymi šiuolaikišku šviesaus medžio dizainu, o įvairūs apšvietimo parametrai sukuria unikalią atmosferą, priklausomai nuo jūsų pageidavimų.

Difuzorius “FANTAZIJA“ skleidžia atpalaiduojančią eterinių aliejų miglą ir švelniai baltą šviesą, todėl idealiai tinka naudojant aromaterapiją naktį. Šaltas garas, kurį sukelia ultragarso vibracija gali apimti iki 30 kvadratinių metrų.  Šis garintuvas turi tris veikimo nustatymus – 1, 3 ir 6 valandoms.


Kvapo magija: Į difuzorių įlašinkite eterinių aliejų, kad gaivintumėte kambario orą arba atliktumėte  aromaterapijos seansus. Beje, tai yra gana efektyvus atsipalaidavimo būdas. Kvapai sužadina uoslės receptorius, susijusius su tam tikra smegenų sritimi. Rezultatas yra atsipalaidavimas, raminimas arba, priešingai, žvalumo ir pakilumo padidėjimas (priklausomai nuo naudojamų aliejų).

Nauda: Drėgmės trūkumas aplinkoje neigiamai veikia žmogaus organizmą. Tai gali sukelti miego sutrikimus, susilpnėti koncentraciją ir sutrikusius gynybos mechanizmus. Ir išeitis šiuo atveju gali būti difuzorius (garintuvas).

Reguliarus jo naudojimas leidžia: Saugokite odą sveiką, tvirtą, gerai prižiūrimą; padidinkite atsparumą peršalimui; sumažinkite dulkes; pagerinkite kvėpuojamo oro kokybę; atlikite aromaterapijos seansus, kad pašalintumėte stresą ir pagerintumėte bendrą savijautą.

Saugus naudoti! Integruotas saugos mechanizmas. Pasibaigus vandeniui automatiškai išsijungia.
Komplektacija: difuzorius + įkroviklis (220V) + nuotolinio valdymo pultas +  vartotojo instrukcija
Prietaisui suteikiama 24 mėnesių garantija.

Mes rekomenduojame:
– Kiekvieną kartą prieš naudojimą garintuvą pakeiskite vandenį, išvalykite vandens bakelį ir įlašinti eterinio aliejaus.
– Eterinių aliejų kvapas jūsų kambaryje turėtų būti vos juntamas, todėl pradėkite garindami nuo kelių lašų eterinio aliejaus. Jei jums reikia stipresnio kvapo, padidinkite lašų skaičių.

5 Prekės

Specifinės nuorodos:

Nauja prekė

10 PANAŠIŲ PRODUKTŲ