.

.

Natūralių eterinių aliejų rinkinys | AKIMIRKA SAU - Aromasmile

27,49 €
Su mokesčiais
Kiekis
Sandėlyje

Trumpas aprašymas

Aliejai, esantys rinkinyje | AKIMIRKA SAU – tai natūralių eterinių aliejų iš rozmarino, eukalipto, čiobrelio ir levandos. Apgalvotai sukurtas rinkinys – su kerinčiais kvapais gali būti gimtadienio dovana, Moters, Motinos dienos dovana ypatingiems žmonėms jūsų gyvenime.

????100% natūralūs ingredientai

✔IFRA sertifikata

✔MSDS specifikacija

✔Alergenų ataskaita

Rozmarino eterinis aliejus stimuliuoja organizmo apsaugą, padidina atsparumą stresui, turi priešuždegiminį poveikį sergant kvėpavimo takų ligomis. Čiobrelio eterinis aliejus stiprina nervų sistemą, tonizuoja, pašalina prislėgtą nuotaiką, turi antiseptinį, atsikosėjimą skatinantį poveikį. Eukalipto eterinis aliejus pašalina padidėjusį nuovargį ir mieguistumą, stiprina imuninę sistemą ir pašalina galvos skausmus. Levandų eterinis aliejus pašalina nemigą, depresiją ir nerimą, suteikia aiškumo ir ramybės mintims ir emocijoms.


Naudojimo rekomendacijos:
* Paprasčiausias naudojimo būdas: įlašinti eterinių aliejų į karšto (bet neverdančio) vandens dubenį ir pastatyti šiltoje vietoje, kad eteriniai aliejai palaipsniui garuotų.
* Druską, sumaišytą su eteriniais aliejais, galima panaudoti inhaliacijos, šveitimo procedūroms.
* Dubenyje sumaišyti eterinius aliejus su druska ir pastatyti karštoje vietoje kartais pamaišant, papilstant iš vieno indo į kitą, druska ilgai išsaugo EA kvapą.
* Po pirties procedūrų galima pasimėgauti masažu su eteriniais aliejais, tiesiog į bazinį aliejų (pvz. saldžiųjų migdolų) įlašinti kelis lašus ea ir įmasažuoti į odą.

RINKINĮ sudaro: 4 vnt. po 5 ml.

20 Prekės

Specifinės nuorodos:

Nauja prekė

10 PANAŠIŲ PRODUKTŲ