.

.

Natūralių eterinių aliejų rinkinys | MIŠKO GAIVA - Aromasmile

27,49 €
Su mokesčiais
Kiekis
Sandėlyje

Trumpas aprašymas

Miško gaiva“ – tai vyrų pamėgtas rinkinys pirčiai iš natūralių eterinių aliejų paprastosios pušies, eukalipto, kėnio, arbatmedžio.

????100% natūralūs ingredientai

✔IFRA sertifikatas

✔MSDS specifikacija

✔Alergenų ataskaita

Arbatmedžio eterinis aliejus pasižymi unikaliu antibakterinių, antivirusinių ir priešgrybelinių savybių deriniu, turinčiu stiprių imunitetą stiprinančių savybių. Kėnio eterinis aliejus ramina sudirgusius nervus, suteikia pusiausvyrą ir harmoniją esant nerimui, baimėms. Paprastosios pušies eterinis aliejus teigiamai veikia nervų sistemą, kvėpavimo sistemą, kraujotaką, odą, užkerta kelią stresui, stiprina imunitetą. Eukalipto eterinis aliejus pašalina padidėjusį nuovargį ir mieguistumą, stiprina imuninę sistemą ir pašalina galvos skausmus.


Naudojimo rekomendacijos:
* Paprasčiausias naudojimo būdas: įlašinti eterinių aliejų į karšto (bet neverdančio) vandens dubenį ir pastatyti šiltoje vietoje, kad eteriniai aliejai palaipsniui garuotų.
* Druską, sumaišytą su eteriniais aliejais, galima panaudoti inhaliacijos, šveitimo procedūroms.
* Dubenyje sumaišyti eterinius aliejus su druska ir pastatyti karštoje vietoje kartais pamaišant, papilstant iš vieno indo į kitą, druska ilgai išsaugo EA kvapą.
* Po pirties procedūrų galima pasimėgauti masažu su eteriniais aliejais, tiesiog į bazinį aliejų (pvz. saldžiųjų migdolų) įlašinti kelis lašus ea ir įmasažuoti į odą.

RINKINĮ sudaro: 4 vnt. po 5 ml.

20 Prekės

Specifinės nuorodos:

Nauja prekė

10 PANAŠIŲ PRODUKTŲ