.

.

Arbatmedžio ir Eukalipto natūralių eterinių aliejų duetas | GAMTOS GALIA - Aromasmile

12,40 €
Su mokesčiais
Kiekis
Sandėlyje

Trumpas aprašymas

Puikiomis antibakterinėmis savybėmis pasižymintys natūralūs arbatmedžio ir eukalipto eteriniai aliejai, kurie užkirs kelią virusų plitimui.
 
????100% natūralūs ingredientai
✔IFRA sertifikatas
✔MSDS specifikacija
✔Alergenų ataskaita.
 
Talpa: po 5 ml.

Naudojimo rekomendacijos:

Namų paviršių valymui – pats efektyviausias būdas užkirsti kelią virusų plitimui, išplauti ir išvalyti namus su antibakteriniais eteriniais aliejais. Į vandenį, kuriuo valote grindis, dulkes, vaikų žaislus, įlašinkite 5-6 lašelius pasirinkto eterinio aliejaus. Šiuo vandens – aliejų mišiniu išvalykite grindis ir kitus paviršius visuose namuose. Saugu kūdikiams, vaikams.

Jei namuose kažkas iš šeimos narių serga – būtina valyti orą. Šiuo atveju labai pagelbės eterinių aliejų garintuvai. Į vandens talpą įlašinti 2 – 3 lašus pasirinkto antibakterinio eterinio aliejaus ir garinti 30 min. Į dieną galima garinti 2 – 3 kartus. Prie vaikų naudokite tik vieną lašelį garintuve. Jeigu elektrinio garintuvo neturite, galite rinktis antibakterinį purškalą, kuris taip pat yra efektyvus ir naikina ore esančius virusus. Į tamsaus stiklo buteliuką su purkštuku įlašinkite 50 lašų pasirinkto antibakterinio eterinio aliejaus ir įpilkite 100 ml. vandens iš čiaupo. Mišinį sukratykite ir purkškite kambariuose kas porą valandų, po 5-7 papurškimus. Jeigu naudosite esant vaikams patalpoje, pasigaminkite perpus mažesnio stiprumo mišinį su vandeniu: 20 eterinių aliejų lašų įlašinti į tamsaus stiklo buteliuką ir įpilkite iš čiaupo 100 ml. vandens.

Atsiradus kosuliui: naudojimui vienąkart, paimkite pusę šaukštelio saldžiųjų migdolų aliejaus, įlašinkite į jį vieną lašą pasirinkto antibakterinio eterinio aliejaus, esančio šiame rinkinyje, ištepkite mažylio krūtinę, nugarytę ir pėdutes gautu mišiniu. Aprenkite medvilninį rūbelį, šiltesnes kojinytes ir apkabinkite. Įsitikinsite, tikrai veikia. Galima pasigaminti ir didesnio kiekio šio mišinio: į 20ml saldžiųjų migdolų aliejaus įlašinkite 6 lašelius pasirinkto eterinio aliejaus. Pėdų vonelė vyresniems (galima ir mažesniems, jeigu nesipriešins): į vonelę karšto vandens įberkite šaukštą druskos ir įlašinkite 1 lašą pasirinkto antibakterinio eterinio aliejaus. Šią procedūrą galima atlikti, jeigu nėra temperatūros. Po procedūros galima ištrinti vaikų pėdas grynu arbatmedžio eteriniu aliejumi.

Apsauga nuo virusų suaugusiems/vaikams: prieš naudodamiesi viešuoju transportu, eidami į parduotuvę, kiną ir pan., ant šaliko užlašinkite (2-4 lašus) pasirinkto iš šio rinkinio eterinio aliejaus. Eteriniai aliejai garuoja, nepalikdami pėdsakų ant daugelio audinių. Vaikams ant rūbelių, auto kėdutės, vežimėlio galite užlašinti 1 lašą pasirinkto eterinio aliejaus, eteriniai aliejai garuos ir saugos mažylį.

20 Prekės

Specifinės nuorodos:

Nauja prekė

10 PANAŠIŲ PRODUKTŲ