.

.

Natūralių eterinių aliejų rinkinys | JOKIŲ PERŠALIMŲ - Aromasmile

20,99 €
Su mokesčiais
Kiekis
Sandėlyje

Trumpas aprašymas

Šis rinkinys apima populiariausius natūralius eterinius aliejus. Jie gali būti naudojami patalpų aromatizavimui, masažui, vonioms ir saunoms, taip pat kosmetikos praturtinimui. Visi be išimties eteriniai aliejai pasižymi baktericidiniu, antiseptiniu ir priešuždegiminiu poveikiu. Jie padidina organizmo imuninę apsaugą.
 
Eteriniai aliejai supakuoti į dailią kartoninę dėžutę, todėl šis rinkinys gali būti puiki dovana bet kokios šventės ar renginio proga. Apima populiariausius natūralius eterinius aliejus.

Rinkinyje esantys natūralūs eteriniai aliejai apsaugos Jus nuo peršalimų, jį sudaro 4 geriausi natūralūs eteriniai aliejai: citrina, arbatmedis, pipirmėtė ir eukaliptas.


Pipirmetė – labai stiprus, dominuojantis, gaivinantis, mentolio, mėtų aromatas su kamparo dvelksmu. Pagerina protinę ir fizinę veiklą. Subalansuoja emocijas, mažina nervinę įtampą. Atgaivina odą, pagerina jos spalvą. Naudojamas esant viršutinių kvėpavimo takų ligoms, balso praradimui, blogam burnos kvapui, emociniam stresui ir nerviniam išsekimui
Eukaliptas – Jis stipriai veikia nervų sistemą ir emocinį foną. Aštrus eukalipto kamparo kvapas “pažadina” jėgas, pašalina mieguistumą ir padidėjusį nuovargį, gerina koncentraciją ir gerina protinę veiklą.
Citrina – garinamas sergant virusinėmis ligomis (gripas, pūslelinė, vėjaraupiai, virusinis hepatitas ir kt.), taip pat esant viršutinių kvėpavimo takų infekcinėms ligoms, susilpnėjusiam protiniam darbingumui, dažniems galvos skausmams. Didi
Arbatmedžio – aitrus, kamparo kvapas visame pasaulyje žinomas kaip galingas antiseptikas ir veiksminga gydomoji priemonė. Jis turi stiprų poveikį net mažomis koncentracijomis. Puikiai dezodoruoja ir valo orą. Be galingo antimikrobinio poveikio, arbatmedžio aliejus stimuliuoja imuninę sistemą, sudarydamas apsauginį barjerą nuo ligų sukėlėjų plitimo ir padėdamas organizmui efektyviai apsiginti ir kovoti su infekcinėmis ligomis.

20 Prekės

Specifinės nuorodos:

Nauja prekė

10 PANAŠIŲ PRODUKTŲ