.

.

Natūralių eterinių aliejų rinkinys | JAI - Aromasmile

20,50 €
Su mokesčiais
Kiekis
Sandėlyje

Trumpas aprašymas

Natūralių eterinių aliejų rinkinį | JAI, sudaro 3 džiaugsmingi ir didingi aliejai Nerolis, Ylang – ylang ir Levanda, kurie atgaivins jūsų namus! Šie nuostabūs, saldūs aromatai, kurie suteiks energijos, subalansuos emocijas, nudžiugins ir padės pajusti lengvumą ir malonią palaimą! Atkurkite ramią savijautą – derinkite mūsų aliejus su individualiais poreikiais, kad išlaikytumėte atsipalaidavusią nuotaiką, palengvintumėte stresą ar nerimą, skatintumėte gilesnį miegą.
????100% natūralūs ingredientai

✔IFRA sertifikatas

✔MSDS specifikacija

✔Alergenų ataskaita

Levandos natūralus eterinis aliejus – aromatingų augalų poveikio spektras gana platus: jie padeda sumažinti raumenų skausmus, malšina migreną, galvos skausmą, emocinę įtampą, atgaivina ir jaunina odą, stiprina imunitetą.
 Nerolio natūralus eterinis aliejus – tinkamas emocinio pobūdžio sutrikimams pagelbėti. Nerolio ypač padeda įveikti nerimą. Jis gali būti naudojamas prieš stresą keliantį įvykį: pokalbį, egzaminą ar viešą pasirodymą.
Ylang ylang (kvapiųjų kanangų) natūralus eterinis aliejus – ramina nerimą, pyktį, šoką ir baimę, padėdamas sulėtinti per greitą kvėpavimą. Eterinis aliejus yra raminantis, erotinis ir euforiškas.
20 Prekės

Specifinės nuorodos:

Nauja prekė

10 PANAŠIŲ PRODUKTŲ